Vozíky usnadní ve skladu práci. Víte, jaké stojí za pořízení?

Už dávno nežijeme v době kamenné, kdy bychom museli všechny těžké věci nosit v rukou.

Ještě donedávna to byla hlavní náplň práce skladníka, ovšem poté se do světa dostala manipulační technika, která všechno změnila. Díky ní je práce ve skladu jednodušší, méně náročná, svižnější a efektivnější. Dobře dělají ti zaměstnavatelé, kteří do manipulační techniky investují. Ti, kteří zatím do manipulační techniky neinvestují, škodí jen sami sobě.

V současné době pojem “manipulační technika” obsahuje mnoho strojů, vymožeností a vynálezů. Každý stroj však ulehčuje a usnadňuje manipulaci s paletami, balíky, krabicemi nebo sudy, které by člověku mohly tak akorát přihnat kýlu, pokud by je nosili v rukou.

Do malých i velkých skladů doporučujeme nakoupit vozíky, s nimiž bude manipulace s paletami skutečně velice jednoduchá.

Nízkozdvižné vozíky do každého menšího skladu

Pokud je sklad vaší společnosti menší, ideální je investovat do nízkozdvižných paletových vozíků, které zastanou potřebnou práci. Skvěle se ovládají, přemísťování palet a krabic je najednou mnohem jednodušší, lehčí a snadnější. V současné době je navíc možné pořídit si i elektrickou podobu nízkozdvižného vozíku, což ocení zejména milovníci moderních technologií nebo společnosti, které si zakládají na moderním zařízení, jímž jsou vybaveny závody podniku.

Vysokozdvižné vozíky do větších skladů firem

Jestli však máte větší či spíše vyšší sklad, oceníte vysokozdvižné vozíky, které dosáhnou tam, kam ani nadprůměrně vysoký člověk nedosáhne. Vysokozdvižné vozíky se ovládají stejně snadno jako nízkozdvižné paletové vozíky, ovšem dosáhnou mnohem výš.

Firmy zakládající si na moderním zařízení se mohou radovat, jelikož i zde je možnost koupit si vysokozdvižný vozík v elektrické podobě. A opět platí, že se ovládá naprosto snadno a zastane o něco více práce.

Okomentovat


Security code
Obnovit