Projekty rodinných domů

Projekty domů si jen málokdo dokáže zpracovat sám, protože jde zároveň o technické výkresy, podle níž se provádí následné stavební práce.

Naše projekční kancelář vlastní oprávnění s autorizací, bez něhož není možné získat stavební povolení na projekty rodinných domů. Pokud chcete v tomto směru setkat s individuálním přístupem, kvalitou a odborným poradenstvím, obraťte se na zkušené odborníky z oboru.

Sníte o bydlení v rodinném domě, jež bude do podrobného detailu korespondovat s Vašimi představami? Pokud je tomu tak, měli byste při realizaci tohoto plánu začít pěkně od začátku. Tím je samotný návrh konkrétního projektu ať už se jedná o typové projekty bungalovů, které v současné době mají nárust nebo rodinné domy stavěné do patra.

prozi2

Projekty bungalovů

Oslovte společnost PROZI na projekty bungalovů, ať už plánujete výstavbu nové nemovitosti, nebo je vaší prioritou náročná rekonstrukce stávající budovy.

Vsaďte na profesionální, které se budou pyšnit nízkoenergetickými hodnotami. Nechte si svůj vysněný objekt prezentovat s pomocí speciální počítačové animace, k níž získáte také průkaz energetické náročnosti, zaměření pozemku či výsledky radonových průzkumů.

Společnost PROZI

Jde o projekční kancelář, která se v tomto segmentu pohybuje více, jak 16 let. A výsledek? Tím jsou propracované studie, na základě nichž budete moci zpracovat projekt rodinného domu a  následně vlastní stavbu domu šitého přímo na míru.

Jestliže máte zájem, vyberete si projekty bungalovů z našich návrhů, které jsou uvedené na webových stránkách.

Pokud však máte jasnou vizi, popřípadě prahnete po určitých úpravách a změnách, přichází na řadu individuální zpracování projektu domu spojené s celou řadou výhod.

  • 3D vizualizace, s pomocí níž si vytvoříte představu o jednotlivých prvcích
  • dispozice rodinného domu přesně dle Vašich představ a orientace na světové strany
  • odborné rady při návrhu a budoucí podobě objektu

Okomentovat


Security code
Obnovit

Oblíbené