Chcete ušetřit za realitku, ale přesto využít kvalitní služby?

Možná jste se s tím setkali - nesolidní jednání realitního agenta či makléře, nepřiměřené provize, nepravdivé inzeráty... Ale chcete prodat či pronajmout nemovitost, což zabere dost času i úsilí a existuje zde dost prostoru pro chyby a špatná rozhodnutí.

Nyní můžete využít novou službu, která v zásadě zastane práci realitní kanceláře, avšak spolehlivě a za zlomek ceny.

Jakj to funguje? Využijete služeb portálu ZmenAdresu.cz, který vám v prvním kroku zajistí opravdu reálné ocenění nemovitosti na základě nabídkových a uskutečněných cen. Dále pomůže s přípravou nemovitosti k prodeji, včetně nafocení a vhodné textace inzerátu.

Následně se již vaše nemovitost objeví na nejnavštěvovanějších realitních serverech s dosahem na více než 4 miliony potenciálních zákazníků.

A co až se nějaký zájemce ozve? I zde pomůže ZmenAdresu.cz, kdy po domluvě s vámi přivede v dohodnutou dobu reálné a již prověřené zájemce na prohlídku.

Završením je příprava veškerých dokumentů, smluv a dalších náležitostí k samotnému prodeji, a to profesionálně s pomocí advokátní kanceláře Brož & Sokol & Novák.

Ve výsledku ušetříte jak čas, tak i peníze, a přitom bude prodej vaší nemovitosti v těch nejlepších rukou.

Zřejmě se teď ptáte, kolik to tedy celé stojí? Základní balíček, obsahující ocenění nemovitosti, inzerci po dobu 60 dní a infolinku pro zájemce, můžete mít už za 4990 Kč vč. DPH. Varianta Plus, zahrnující navíc profesionální fotografie, popis a 2D půdorys nemovitosti, stojí 8990 Kč, a konečně kompletní balíček i s advokátními službami s přiléhavým názvem komplet vyjde na 14990 Kč.

Pokud jste někdy využili služeb realitky, jistě budete souhlasit, že je to takříkajíc za babku. Uvedená cena služeb je navíc pevně daná, a tak se nemusíte obávat nějakých "vícenákladů" a nečekaných výdajů. Tak vyzkoušejte ZmenAdresu.cz a uvidíte sami!

Okomentovat


Security code
Obnovit

Oblíbené