Nejlepší autokamera zajistí skvělé videonahrávky a pomůže v případě nouze

Digitální technika je v dnešní době hodně pokročilá, určitě se to také netýká jen mobilů nebo počítačů.

Pozadu totiž určitě nezůstávají ani autokamery, na které se vejdou dlouhé hodiny záznamu, ale mohou posloužit i v případě, že potřebujete za volantem trochu pomoci. Někteří řidiči z povolání si musí nahrávky dokonce pořizovat povinně, takže není pravda, že bez kamery se dá vždy a všude snadno obejít. Nakonec, takový praktický doplněk pro každodenní hodiny strávené za volantem může občas přijít opravdu vhod…

Někdy je to zábava, jindy zase pracovní nutnost

Když hledáte model, který si zaslouží označení nejlepší autokamera, měli byste se zaměřit hned na několik důležitých věcí. Bez GPS a nočního vidění by bylo zařízení v podstatě poloviční, platí také, že čím menší model, tím lépe – nebude nijak vadit při jízdě, a také není na první pohled patrná okolí, což je někdy poměrně velká výhoda.

Měli byste se také zaměřit na pořizovaný videozáznam. Kromě dobré kvality obrazu nezávisle na počasí nebo fázi dne je nutné také nahrávku někam uložit, takže podpora nejmodernějších typů paměťových karet je bezesporu podstatné plus.

Co všechno vlastně budete chtít natáčet?

Když se řekne autokamera, na trhu na nás čekají doslova desítky různých možností. Samozřejmostí je sladění s barvou a designem vašeho vozidla, Full HD videonahrávky a možnost propojení s chytrým mobilním telefonem se určitě také hodí. Díky zadnímu pohledu kamery si také můžete usnadnit parkování v místech, kde rozhodují prakticky jen centimetry.

A v neposlední řadě, pokud se stanete svědkem či dokonce přímým aktérem dopravní nehody, pořízený videozáznam pomůže vyšetřování. Nezřídka se v podobných situacích stává, že policie dostane věrohodně dvě úplně odlišné verze celé události – a jak si potom vybrat, když není žádný hmatatelný důkaz?

Autokamery můžete zakoupit v eshopu cel-tec.cz

7318