Potřebujete náhradní díly na nákladní auta?

První nákladní automobil se spalovacím motorem vznikl už v roce 1896 v dílně legendárního vynálezce Gottlieba Daimlera.

Náklaďáky se postupně masivně rozšířily a dnes se nákladní automobilová přeprava podílí značnou měrou na transportu zboží, a vůbec na chodu celé společnosti. Například v Evropské unii dosahuje podíl silniční nákladní dopravy výše 77 % ze všech druhů doprav.

Je tedy jasné, že náhradní díly na nákladní auta patří mezi žádané komodity, přestože současné náklaďáky jsou obvykle velice spolehlivé. Každý z nich však běžně ujede statisíce i miliony kilometrů, takže je nutná nejen pravidelná předepsaná údržba, ale občas i nějaký ten neočekávaný servis kvůli poruše či nehodě.

Prodej náhradních dílů pro nákladní vozy je proto vyhledávanou službou a sortiment je velice široký – jde o díly podvozku, motory, elektriku a elektroniku, vzduchovou soustavu, hydrauliku atd., až po návěsy, přívěsy, nástavby či interiérové díly. To vše samozřejmě pro vozy nejrůznějších značek a typů.

Stejně jako v jiných oborech, i tady bohužel narazíte na neseriózní firmy, nekvalitní díly, padělky renomovaných značek atd. Více než kde jinde však platí, že nikdo není tak bohatý, aby mohl kupovat levné nekvalitní věci – protože čas jsou peníze, a jestliže náklaďák často stojí v servisu, nebo nemůže kvůli banální poruše dovézt zboží „just in time“, je to velký problém, který může vést až ke ztrátě obchodního partnera. Hledejte proto spolehlivé profesionály se zkušenostmi, kteří vám dodají náhradní díly na nákladní automobily ve výborné kvalitě a krátkých lhůtách, od běžného spotřebního materiálu, jako jsou filtry, maziva, spojovací prvky, hadice, brzdové destičky či těsnění, až po méně obvyklé součásti.

A jestliže potřebujete, nejen dodají, ale i namontují ve vlastním servisu, poradí, zkrátka poskytnou veškeré služby.

truck 2407264 960 720