Nevšední konferenční prostory Brno se nacházejí v Hotelu Gregor

Hledáte pro pořádání akce, na jejímž zdařilém průběhu vám skutečně záleží, nevšední konferenční prostory Brno?

V takovém případě byste se rozhodně měli blíže zajímat o nabídku Hotelu Gregor v Brně-Modřicích, který právě takový typ prostor pro pořádání rozličných konferencí, obchodních setkání, přednášek, výstav, workshopů a školení nabízí.

Velký konferenční sál je vybaven nejmodernější technikou

Konferenční prostory Brno v Hotelu Gregor lze využít i pro pořádání skutečně velkých akcí, když tamní velký společenský sál disponuje kapacitou úctyhodných 200 míst. Chválí si jej organizátoři firemních i společenských akcí, protože tento sál se chlubí tou nejmodernější vybaveností, která sestává z audiovizuální a prezentační techniky, přičemž nechybí ani wi-fi připojení.

Účastníci podobných akcí jistě připustí, že řada důležitých věcí se ujedná v zákulisí. Pro různé neformální rozhovory je ideálním místem obsluhovaný bar s 30 místy k sezení, jenž přiléhá k velkému sálu a může být využit i pro oddělené rautové pohoštění. Toto občerstvení může mít různou podobu, přičemž záleží jen na představách organizátorů akce a domluvě s personálem Hotelu Gregor.

Hotel nemá problém ani se zajištěním případné hudební produkce, živé kapely nebo konferenciéra. Hosté mají po skončení akce příležitost přespat přímo v hotelových pokojích, ale stejně tak může jejich odvoz zajistit hotelový sedmimístný transport.

Konferenční salonek garantuje klid a soukromí

Konferenční prostory Brno v Hotelu Gregor nabízejí ke svému využití i konferenční salonek, v němž je rovněž účastníkům pořádané akce garantováno naprosté soukromí. Tento salonek disponuje kapacitou 50 osob a jeho uspořádání je odvislé od představ organizátorů konkrétní události. K vybavení salonku patří flipchart, wi-fi připojení i projektor s plátnem.

Zodpovědní organizátoři nechtějí podcenit žádnou maličkost, a proto zpravidla k pronájmu salonku přiobjednávají i řadou pořádaných akcí prověřený catering. Personál pod vedením zkušeného šéfkuchaře připraví raut přímo v salonku či v předsálí s café barem, k chuti všem účastníkům jistě přijdou i sladké nebo slané coffee breaky.

Pro účastníky pořádaných akcí je připraveno komfortní ubytování

Konferenční prostory Brno jsou ideálním místem i pro pořádání vícedenních akcí, když Hotel Gregor disponuje dohromady 15 pokoji, jež jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí a wifi. Hotelové parkoviště je pro ubytované hosty bezplatně v ceně. Ti mohou využít také snídaní, jež jsou podávány v hotelové restauraci v podobě švédských stolů.

Okolí Hotelu Gregor pak nabízí i řadu možností volnočasového vyžití, které přinese vítaný odpočinek po náročných a namáhavých pracovních jednáních.

woman 3435842 480

Okomentovat


Security code
Obnovit