Nadace DRFG a David Rusňák

Investiční skupinu DRFG založil úspěšný brněnský podnikatel, patriot a vizionář David Rusňák už v roce 2011. V úspěšné společnosti je bez diskuze parta nadšených investorů do místního regionu.

O tom také svědčí mnoho recenzí. Jejich fondy a dluhopisy jsou velmi žádané.

Od vzniku investiční skupiny DRFG se David Rusňák a jeho kolegové snaží i pomáhat. Společnost DRFG podporuje mnoho sociálních, kulturních a sportovních projektů. Podnikání nabízí tak přidanou hodnotu a širší společenský rozměr. Podpůrné aktivity byly sjednoceny a mezinárodně ukotveny založením nové Nadace DRFG.

Nadace DRFG začala setkáním

Moto: Všechno začíná setkáním, je opravdu výstižné. Lidem z nadace je jasné, že společně mohou dokázat mnohem víc. Nadace DRFG je otevřena všem, co chtějí pomáhat rozvoji místního regionu na širokém poli působnosti.

Setkání je základní metodou rozvoje v mnoha odvětvích, osobního i společenského růstu. Nadace DRFG tak dlouhodobě podporujeme festival Meeting Brno inspirovaný zejména festivalem přátelství mezi národy Meeting Rimini. Na Moravu se tak dostane mnoho významných osobností a pracuje se na vzájemném porozumění.

Prostřednictvím Nadace DRFG k nám vstupuje i mezinárodní asociace Compagnia delle opere, jenž sdružuje přes 35 000 komerčních a neziskových společností, které pochází z 19 zemí a 5 kontinentů.

Podpora regionu

Parta lidí v této nadaci upevňuje své kořeny na Moravě. I tak jsou otevřeni Evropě a celému světu. Investiční skupina DRFG vychází z Moravy a upozorňuje na její slavnou minulost, tradice a potenciál. Nespokojí se s tím, že se jako malý národ často podceňujeme, proto se snaží především o rozvoj Moravy.

Pomáhají i vlastními kompetencemi, dbají na trvalá partnerství, pozvedávají finanční gramotnost přes společnost Yourchance.cz u dětí ve školách či v dětských domovech. Společnost DRFG investuje v oborech, kterým rozumí, v lokalitách kulturně i geograficky blízkých a v projektech, kde získají významný podíl rozhodovat. Investuje hlavně do oblasti nemovitostí, zdravotnictví, energetiky, finančních služeb a telekomunikací.

Okomentovat


Security code
Obnovit