Paintball-Prague.cz

Areál Paintball-Prague.cz se může pochlubit jedinečným prostředím pro všechny příznivce paintballu – ať už jde o rozlučky se svobodou, firemní teambuildingové akce, junior paintball pro mladší nadšence nebo prostě jen o skvěle strávený čas s přáteli.

Tento rozsáhlý areál nabízí několik unikátně tematizovaných hřišť, která osloví jak vášnivé hráče, tak i začátečníky.

Hlavním lákadlem je bezesporu herní mapa Nuclear Town, inspirovaná mapou Nuke Town ze hry "Call of Duty". Toto hřiště s detailně propracovaným prostředím vás zavede přímo do centra akce, kde se budete muset spolehnout na své strategické schopnosti a týmovou spolupráci.

Nuclear town

Pro milovníky vojenské historie je připraveno Military Field, které v sobě ukrývá repliku německé bitevní lodě Bismarck spolu s dalšími vojenskými překážkami, včetně tanku a letadla. Toto hřiště nabízí autentický zážitek z vojenského konfliktu a dodává hře nový rozměr.

military field

Vietnam Field hráče přenese do autentické atmosféry války ve Vietnamu.

Naopak Sport Field je místo pro ty, kteří upřednostňují rychlou a dynamickou akci v čistě sportovním duchu.

Všechna hřiště jsou vybavena osvětlením, což umožňuje pořádání her i po setmění.

Non paintball v Praze

Paintball v Praze se také výborně hodí pro firemní akce a teambuilding, kde mohou týmy posílit svou soudržnost a spolupráci přes strategické hry a scénáře. Dále může následovat raut, spoustu dalších aktivit a večerní zábava.

Teambuilding

Rozlučky se svobodou zde získávají zcela nový rozměr díky široké nabídce aktivit a výjimečným herním scénářům, zajišťující nezapomenutelné zážitky.

Pro mladší generaci hráčů je připraveno bezpečné vybavení a zbraně s redukovanou úsťovou rychlostí, takže i dětské oslavy, školní akce nebo třídní výlety se mohou stát vzrušujícím dobrodružstvím.

junior paintball

Po skončení hry je možné relaxovat v nově zrekonstruovaném zázemí s osvěžujícími nápoji nebo si ugrilovat. Pro zájemce o netradiční zábavu je připravena i aktivita hod sekerou.

Bar Paintball Prague

Navštivte Paintball Prague a přesvědčte se, že adrenalin a týmové hry mohou vytvářet nezapomenutelné vzpomínky. Další informace a aktivity naleznete na webových stránkách https://paintball-prague.cz.

Okomentovat


Security code
Obnovit