Konferenční prostory v Brně

Uspořádat konferenci je někdy mnohem snazší, než vybrat skvělé místo pro tuto významnou akci.

V Brně v úžasných prostorech můžete uspořádat nejen konferenci, ale také školení, ples, obchodní jednání, výstavu, produktovou prezentaci či obchodní setkání. Pronájem nejrůznějších prostor pro pořádání jakékoliv společenské či obchodní akce je velice populární a oblíbené.

Konferenční prostory v Brně nabízí ideální řešení. Nabízené sály jsou vhodné pro malé i velké skupiny lidí, tudíž se hodí na plesy, semináře, konference, svatby, ale i další firemní akce. Všechno prostory nabízí spolehlivé a rychlé bezdrátové připojení k internetu, které je k dispozici zdarma. Dále nabízí skvělý zvukový systém a místnosti jsou plně klimatizovány.

V Brně jsou pro vás připravené rozmanité prostory pro společenské večery, firemní a maturitní večírky, svatby a konference.

Vybrat si můžete ze tří úžasných prostor:

Velký společenský sál

Velký společenský sál je skvělým prostorem pro velké i malé akce. Disponuje kapacitou 200 osob, proto je vhodný pro pořádání různých firemních a společenských akcí. Tento sál je vybaven kvalitní prezentační a audiovizuální technikou včetně kvalitního a rychlého bezdrátového připojení k internetu. Výhodou je naprostý klid, díky němuž nebudete při žádné akci rušeni.

Přilehlou součástí tohoto prostoru je obsluhovaný bar s 30 místy k sezení. Bar můžete využít k rautovému občerstvení nebo k firemní prezentaci. Šéfkuchař místní restaurace vám připraví neuvěřitelný gastronomický zážitek. Připravit vám může například sladké či slané coffee breaky. Pro zajištění obědů či večeře můžete využít hotelovou restauraci.

Pro živou kapelu nebo hudební produkci lze připravit i pódium. Po skončení jakékoliv akce vám místní zaměstnanci mohou zajistit i odvoz do hotelu či nabídnout hotelové pokoje hotelu Gregor.

Konferenční salonek

Konferenční salonek je ideálním prostorem pro společenské, kulturní či firemní akce. Velkou výhodou tohoto salonku je naprosté a nerušené soukromí. Salonek nabízí kapacitu 50 osob. Součástí pronajímaného prostoru je také kvalitní Wifi připojení, projektor s plátnem a flipchart. K pronájmu si můžete objednat i služby cateringové.

Hotel Gregor

Posledním nabízeným prostorem v Brně je Hotel Gregor. Disponuje skvělým spojením brněnského výstaviště a historické části Brna. Centrum moravské metropole je pouhých 10 minut autem od hotelu. V samotném hotelu je k dispozici hostům využít velký společenský sál s kapacitou 200 osob.

K ubytování můžete využít hotelové pokoje. Ty jsou vybavena vlastním sociálním zařízením, televizí a internetovým připojením. Dále tento hotel disponuje parkovacími bezplatnými místy, vlastní restaurací s gastronomickým zážitkem, venkovní zahrádkou a vstřícným přístupem personálu.

microphone 704255 480

Okomentovat


Security code
Obnovit