plachtové haly levně
Montované haly jako spolehlivé řešení skladových prostor

Nové inovace a vylepšení v různých oborech si dnes žádá nejen obchodní svět, ale i zemědělství a výroba.

V jistých směrech se také snažíme ušetřit, a to třeba na nákladech. Ovšem pokud se náš podnik rozrůstá a my najednou zjišťujeme, že nám sklady, ba ani výrobní prostory nestačí, je třeba se poohlédnout po větších prostorách nebo jiném řešení. Tady můžeme využít nabídek odborných firem a pořídit si montovanou halu.

K čemu slouží takový typ hal?

Určitě bychom si je měli pořídit v případě, že hledáme levné a především velké skladové nebo výrobní prostory, které nám ušetří spoustu práce a zejména času. Naše podnikání tak bude zase o krůček dál.

Hlavně si musíme rozmyslet rozměry a velikost haly a za zmínku určitě stojí i to, že pokud budeme potřebovat v budoucnu halu rozšířit nebo také zmenšit, můžeme se spolehnout na odborníky, kteří ví, jak na to. A nemusíme mít žádné obavy, změna rozměru v tomto případě lze.

Další využití haly mají například v zemědělství k ustájení hospodářských zvířat a k uskladnění jejich krmiva, ale můžeme tyto prostory využít jako garáže pro úschovu těžké zemědělské techniky.

Ale montované haly mají využití i jinde. Například při zastřešení bazénů, tenisových kurtů a jiných sportovišť. Vhodnou alternativou jsou haly také pro výkup a následnou likvidaci sběrných surovin. využití montovaných hal, které mají většinou obloukový tvar je tedy všestranné.

Výhody hal

Zájemce určitě zajímá pořizovací cena takové haly. V tomto případě můžeme podotknout, že jde samozřejmě o individuální cenovou nabídku. Ta se může lišitm a to v závislosti na velikosti a různým rozměrům.

Dalším pozitivem montovaných hal je velká úspora času. Pokud se rozhodneme pro montáž takové haly, můžeme si být jisti, že ji budeme mít postavenou za několik týdnů. To se u zděné budovy říci nedá. Potřebujeme - li zkrátka takové prostory rychle, tohle je optimální řešení.

Pokud máme nějaká jiná přání a požadavky co se montáže týká, jistě není na škodu vše zkonzultovat s odborníky, kteří nám v tom poradí. Jejich praktické zkušenosti jsou tady určitě vítány. Takže rychlost, kvalita, prostor a variabilita, to je charakteristika montovaných obloukových hal.

Ocelová konstrukce, kvalitní plášť a údržba

Tyto haly jsou vyrobeny z pevné oceli, takže jsou stabilní a opláštěny vysoce kvalitní plachtou, která má své specifické vlastnosti.  Opláštění takovéto ocelové konstrukce je z vysoce pevnostního materiálu, který má specifické vlastnosti. Materiál je nehořlavý, izotermický a antistatický, navíc je možné plachtu mít v různém barevném provedení a dokonce ji lze potisknout třeba logem firmy. To může být dobrá reklama.

Také bychom měli zmínit i to, že plachta chrání vše, co je uvnitř před povětrnostními podmínkami. nemusíme mít strach, že nám materiál nebo krmivo zmokne kvůli dešti, vybledne kvůli slunečním paprskům, nebo se střecha propadne pod tíhou sněhu. Záruka je od výrobce až 40 let na konstrukci a 20 let na plášť.

Doplňující komponenty pro kompletnost haly

Samozřejmě, že i hala může mít okna a vrata, která jsou k dispozici v různém provedení. Podle požadavků zákazníka nám odborná firma zhotoví vrata rolovaná, dvoukřídlá nebo posuvná a musíme brát také v úvahu i to, že by mělo být pamatováno na vysokozdvižný vozík, bez kterého se sklad prakticky neobejde.  K doplňkům také počítáme rozvod topení, vody a elektřiny.

Okomentovat


Security code
Obnovit