Geodetické práce rychle a kvalitně

O nás: Visionplan-3D s.r.o. je vaším důvěryhodným geodetickým partnerem.

Ať už potřebujete služby pro osobní nebo podnikatelské účely, jsme zde, abychom vám poskytli špičkové geodetické řešení. S více než osmi lety zkušeností a tisícem realizovaných projektů jsme vybaveni nejmodernější technologií a odbornými znalostmi k naplnění vašich požadavků.

Naše služby: Pro jednotlivce nabízíme širokou škálu služeb, od zápisu stavby do katastru, přes dělení pozemků až po vytyčování staveb. Pro podniky pak přicházíme s nabídkou pokročilých služeb, jako je 3D modelování, laserové skenování či fotogrammetrie.

Proč zvolit Visionplan-3D: Naše osmiletá přítomnost na trhu a tisíce spokojených klientů svědčí o naší odbornosti a spolehlivosti. Využíváme nejmodernější geodetické technologie a zároveň nabízíme flexibilitu v dodacích termínech. Ať už máte tradiční nebo unikátní projekt, můžete nám důvěřovat.

Kontakt: Pokud máte zájem o více informací nebo byste si přáli konzultaci, neváhejte nás kontaktovat. Vaše dotazy jsou pro nás důležité. A samozřejmě, ochrana vašich osobních údajů je u nás na prvním místě.

Okomentovat


Security code
Obnovit