K čemu je krabičková dieta

Filosofií krabičkové diety je skutečně účinné a zdravé hubnutí. Rozhodně neslibuje zázraky, hubnutí je založeno na jediném skutečně účinném mechanismu – omezení příjmu kalorií.

V krabičkové dietě rozhodně nenajdete přemíru sladkostí a nezdravých jídel.

Krabičková dieta je současně navržena podle individuálních specifik každého zákazníka. Aktivní žena, která potřebuje zhubnout pouze pár málo kilogramů je v odlišné situace než muž, který má sedavé zaměstnání a není zvyklý sportovat ani jinak vyvíjet aktivitu.

Krabičková dieta vám samozřejmě nezajistí hubnutí zcela bez práce. Od vás se bude vyžadovat určitá součinnost. Hlavním faktorem je dodržovat pravidelnost ve stravování, dbát na pitný režim a omezit přísun alkoholu. Vhodná není ani nadměrná konzumace kávy.

V rámci krabičkové diety si můžete vybrat ze čtyř variant menu. Mimo klasické celodenní stravy si tak můžete objednat například pouze nutričně vyvážené dopolední menu na dobu, kdy jste v práci a nemáte možnost se například v jídelně najíst podle svého přání.

Vyzkoušejte a uvidíte

Krabičková dieta je především vhodná pro lidi co nemají dostatek času, aby si sami připravili vhodný jídelníček. Nechte vše na odbornících, vše potřebné naleznete právě v krabičkách. Vy už se nemusíte starat o vaření a dokonalou vyváženost nutriční hodnoty jídel.

Stačí si svou krabičkovou dietu vyzvednout. Pro zdravou dietu si můžete přijít sami a převzít si ji v prostorách hotelu Gregor Brno, případně si ji nechat kamkoli dovézt. Zavážení krabiček probíhá večer na následující den, případně také v odpoledních hodinách. Počítá se přirozeně i s dodávkou porcí na víkendy.

Pokrm, který získáte, je dodáván se zachováním optimálních podmínek. To znamená, že je dodržena skladovatelnost při určené teplotě. Tyto podmínky byste měli respektovat a jídlo uložit do chladničky a rozhodně jej neuchovávat déle. Při přípravě je kladen maximální důraz na čerstvost jednotlivých potravin.

Krabičkovou dietu ani ze zdravotního hlediska nemusíte přerušovat. Jedná se o dostatečně pestrý jídelníček obsahující dostatek živin potřebných pro fungování organismu. Po dosažení požadované hmotnosti je vhodné nedržet původní dietu, ale mírně navýšit příjem energie. Pokud se rozhodnete celý program naopak přerušit, můžete tak učinit kdykoli, nejste nikterak vázání na odběr po určitou minimální dobu. Je to zcela na vašem uvážení.

dieta 6

Okomentovat


Security code
Obnovit