Doba grilování je tady. Co nesmí chybět na vaší zahradě?

Také patříte do skupiny těch lidí, kteří se těší na každý sluneční a teplý den, kdy se budou moci vypravit na svou zahradu a něco si ugrilovat?

Jelikož je tady oficiální začátek léta, je třeba říci i to, že takových dní bude stále více. Proto nezapomeňte na to, aby na vaší zahradě bylo vše, co k pořádné grilovací party patří.

Počasí vás nezastraší

Ne vždy počasí vyjde. Zvláště u akcí, které jsou plánovány dlouho dopředu. Je proto vhodné být na případný problém připraven. Jak? Není to nic složitého. U velkých zahrad rodinných domů může přijít vhod:

  • Přístřešek
  • Altán
  • Pergola

sliving.cz azrent cz 01

Že nic z toho nemáte a realizaci máte naplánovanou až v budoucnu? Není třeba zoufat. Můžete se podívat na ceník půjčovny párty stanů v Praze a jeden takový si půjčit. Dokáže vás ochránit jak před deštěm, tak třeba také před větrem, ale i přímým sluncem. Stavba i demontáž je navíc snadná.

Máte na čem sedět?

Je sice pěkné svolat grilování, ale pokud není kde sedět ani stolovat, je to problém. Pokud váš zahradní nábytek již kvalitativně nevyhovuje, nebo ho máte málo, je třeba vyřešit i tento problém. Pokud nechcete opět kupovat další kusy plastu, zkuste něco jiného. Osvědčeným řešením je pronájem pivních setů. Stolu a dvou lavic, které nabídnou dostatek místa k sezení i k servírování pokrmů. Pokud plánujete pozvat více lidí, je to jedna z dalších věcí, bez které se na vaší zahradě rozhodně neobejdete. Potěší i snadná manipulace a možnost umístění v podstatě kamkoliv.

sliving.cz azrent cz 02

Kvalitní gril je základ

I na ten se doporučujeme zaměřit. Základem je, aby se jednalo o model, který bude dostatečně velký, a v rámci jedné přípravy nasytíte všechny své hosty. Pokud si chcete ulehčit práci a přípravu, je dobré podívat se na varianty označované jako plynové. I když mnozí udávají, že jídlo z nich není tak chutné, mají své nesporné výhody. Není nutné se zatěžovat s přípravou uhlíků, jelikož stačí otočit knoflíkem a gril je zapnutý. O dost jednodušší je také správné udržování teploty.

Okomentovat


Security code
Obnovit

Oblíbené