Vybíráme vhodný obraz do interiéru

Pořídili jste si svůj vysněný byt či dům, nastěhovali jste se, ale něco tomu stále chybí. Ano, holé zdi by to chtělo něčím vyzdobit.

Většinu z nás asi napadne pořídit si nějaký pěkný obrázek. Do dětského pokoje může stačit pověsit třeba plakát, ale do obývacího pokoje, ložnice či reprezentativních prostor patří pořádný obraz.

Do moderních interiérů nebo do kanceláří je vhodné umístit obraz v tenkém provedení. Takový fotoobraz je nejlepší doplnit o hliníkový rám, který může mít různý tvar a barvu podle vybavení interiéru. Tisk je překrytý laminací, takže ho můžeme bez problémů umýt a jen tak se nám neodře.

Do klasických interiérů nebo do ložnice můžeme zvolit foto obraz na plátně. Plátno svou kresbou dodá často obyčejné fotce určitý umělecký nádech. Takový obraz navíc může mít potištěné hrany a nemusí být tedy nutné ho dávat do rámu, pokud si lámeme hlavu s výběrem vhodného rámu. Do ložnice volíme raději světlejší motivy, protože nebývá tolik osvětlená.

Pokud však chceme, aby nám obraz na plátně vydržel co nejdéle, odolal odření, zašpinění a nevyblednul ani na slunci, pak je ideální volbou profesionální fotoplátno s ochranným lakem. Fotografie tištěné na profi plátno mají oproti běžným plátnům zářivější barvy a díky laku také mimořádnou odolnost. Lak navíc ještě zvýrazní strukturu plátna, které tak zaujme opravdu na první pohled.

Fotoobrazy vypadají velice dobře a perfektně se hodí jak do klasického, tak do moderního bytu či domu. Váš interiér oživí a dodají mu potřebnou atmosféru - stačí si zvolit vhodný motiv a provedení. Můžete přitom použít fotografii od profesionálního fotografa, ale samozřejmě především vaši vlastní, ať už se jedná o rodinu, krajinu, nebo cokoliv jiného. Zvěčníte si tak vzácné momenty a budete si je touto formou pravidelně připomínat.

 

Okomentovat


Security code
Obnovit

Oblíbené