Bytový textil do vaší domácnosti

Možná si to člověk napoprvé neuvědomí, ale bez bytového textilu by domov nebyl domovem. Mít doma jen holé stěny a nábytek prostě nestačí... 

Tak například prostěradla jsou nepostradatelnou součástí vybavení ložnice. Jejich výběr je v současnosti velký, stálicí v oblíbě jsou však froté prostěradla, jež jsou velice příjemná na dotek. Nádech luxusu dodá lesklé saténové prostěradlo, či hebké tzv. jersey prostěradlo. Samozřejmě jsou na výběr v nejrůznějších rozměrech a barvách, tak aby se hodily na různé typy postelí a barevně ladily k ostatnímu povlečení a ovšem také k barvám místnosti.

Neméně důležité jsou v interiéru záclony. Jistě, dá se obejít i bez nich, ale domácnost není kancelář a pokoj s holými okny či pouze s žaluziemi nevypadá zrovna moc útulně. Záclony navíc zajistí soukromí, kdy vy sice vidíte ven, ale zvědavé oči z ulice nevidí dovnitř (dokud není venku tma a vevnitř se nesvítí, pak je třeba zastřít závěsy či zatáhnout žaluzie). Proto se používají především v ložnici a v obývacím pokoji.

I v tomto případě platí, že si můžete vybrat s široké palety vzorů, materiálů, odstínů i tvarů okraje, záclony hladké či krajkové, obdélníkové i s oblouky atd. Rozměr je možné individuálně přizpůsobit, navíc se dají objednat i záclony s olůvky dole a řasící stuhou nahoře.

Ale nejde jen o prostěradla a záclony, i další druhy textilu mají v domácnosti své místo – například závěsy, povlaky na polštáře, deky, různé přehozy, samozřejmě i ručníky, osušky a další. Bytový textil totiž umožňuje každý interiér zútulnit a dotvořit, ale nejenom to – v případě potřeby ho s jeho pomocí můžete také poměrně snadno úplně výrazově změnit, a to bez nutnosti větších úprav, stavebních zásahů a malování. Prostě tak, aby interiér vyjadřoval vaši osobnost a cítili jste se doma příjemně a pohodlně.

Okomentovat


Security code
Obnovit

Oblíbené