Moderní koberec osvěží váš interiér

Podlahová krytina v domě či bytě je důležitá z mnoha důvodů, jak estetických, tak i funkčních. Přestože existuje široký výběr podlahových krytin a nové druhy pořád přibývají, jedna stálice má trvale pevné postavení – koberec.

Proč tomu tak je? Koberec navodí v místnosti pocit útulnosti, nepůsobí chladně, stroze a „průmyslově“ jako mnohé hladké podlahy. Zároveň tlumí hluk, tepelně izoluje a je příjemný na dotyk. Prostě, je to symbol komfortu a pohody. Hodí se proto třeba do dětských pokojů nebo ložnic, oblíbený je i v obývacích pokojích. Přitom existují také odolné zátěžové koberce, vhodné do více namáhaných prostor.

Moderní koberce mají velký výběr dekorů a potisků. Mohou být v místnosti celoplošně, ode zdi ke zdi, nebo – což je v současnosti populárnější varianta – jen například v prostoru na hraní, pod sedací soupravou, u postele apod.

Toto řešení má několik výhod – odpadá složité řezání, stříhání a montáž, je variabilnější, koberec se skvěle doplní třeba s dřevěnou podlahou, a hlavně, velice jednoduše, pouhým přidáním kusu textilie na podlahu, se dá výrazně změnit vyznění vašeho interiéru. Vybrat si můžete jak koberec jednobarevný, nebo s nenápadným vzorem, tak naopak křiklavý a výrazný, s pestrobarevným potiskem.

Zvolíte si koberec s různou délkou vlasu, přičemž moderní materiály zajistí ve všech případech snadnou údržbu vysáváním i dobrou odolnost, stálobarevnost a trvanlivost.

Moderní koberce do bytu mají zkrátka atraktivní design a vysokou funkčnost, přitom ale ani neudělají velkou díru do vaší peněženky. Koberec si snadno objednáte přes internet a nemusíte nikam jezdit, bude vám doručen až do domu.

 vyr 6358Moderny koberec Fern

Okomentovat


Security code
Obnovit

Oblíbené