Trvalá depilace - zbavte se chloupků navždy!

Zbavovat se chloupků v místech, kde je z estetických důvodů nechceme, je běžné a dá se to provést více způsoby.

Nevýhody klasického holení jsou známé, novější způsoby odstranění chloupků zahrnují například depilační krémy, depilace voskem apod. Avšak pokud chceme, aby účinky byly dlouhodobějšího rázu, přichází na řadu tzv. trvalá depilace (je asi dobré zmínit, že slovem „trvale“ je myšleno 75 % až 95 % úspěšnosti, úplně 100% způsob bohužel neexistuje).

Co je to IPL epilace?

Provádí se metodou IPL epilace, tedy s využitím přístroje emitujícího světlo IPL (Intense Pulsed Light) podobné laserovému paprsku. Tyto světelné výboje jsou absorbovány melaninem v chlupu a transformovány na teplo, jež účinným způsobem likviduje vlasový folikul. Tato metoda, zvaná též fotoepilace, je rychlá, bezbolestná, hodí se pro muže i ženy a má trvalé účinky. Je vhodná nejen pro odstranění chloupků v obličeji, může se použít i pro jiné partie, prakticky pro celé tělo.

Pro nejlepší účinek se doporučuje absolvovat laserové odstranění chloupků celkově šestkrát, a to vždy jednou za 4 až 6 týdnů. Přitom je třeba dodržet určité zásady. Samozřejmě, že kůže v oblasti vybrané pro odstranění chloupků laserem musí být zdravá, ale také nemá být příliš opálená. Dále je vhodné měsíc před procedurou daná místa nedepilovat voskem ani nevytrhávat, naopak zhruba měsíc po ošetření se pokud možno vyhýbat intenzivnímu slunečnímu záření.

IPL epilace

Brazilská depilace pro tělo

Pro trvalé odstranění chloupků v intimních partiích se nejčastěji využívá brazilská depilace. Je to v podstatě depilace cukrovou pastou, při níž je odstraněno pubické ochlupení s trvanlivostí až několik týdnů. Ale pozor, depilace intimních partií tímto způsobem není bezbolestná. Avšak co by člověk neudělal pro krásu? Jestliže se rozhodnete proces absolvovat, můžete využít například služby depilace cukrovou pastou praha ve firmě BEAUTYSHAPE.

Brazilska depilace

Každopádně, s využitím moderních metod trvalé depilace ve výsledku ušetříte čas, ale zejména starosti. Proč se nezbavit obtížných chloupků navždy?

Okomentovat


Security code
Obnovit