Uvolněte se při erotické masáži

Doba je uspěchaná a plná stresu. Pracovní vypětí, k tomu negativní zprávy v televizi a dalších médiích, koronavirová opatření, ekonomická nejistota, partnerské problémy…

Co takhle si od toho všeho na chvíli odpočinout, prostě vypnout a zažít něco příjemného? Ano, můžete třeba odletět na exotickou dovolenou, ale to chce mít alespoň několik dní (spíše však týden či dva) času a řádově desítky tisíc korun.

Mnohem rychlejší relaxaci nabízejí erotické masáže – které si navíc můžete dopřávat častěji, třeba i pravidelně podle vašich chutí a potřeb. Přijdete na zcela jiné, příjemné myšlenky, uvolní se mysl i tělo, zbavíte se psychického i fyzického napětí. To vše bez nějakých závazků, vztahových problémů a dalších negativních dopadů.

A navíc jsou tu ještě pozitivní „vedlejší účinky“, jako je například zlepšení krevního oběhu či uvolnění svalů.

Erotických masáží existuje více druhů, od té úplně klasické, přes masáž tělem (body-to-body), masáž s použitím nohou (foot job), masáž prostaty, po masáž s více či méně BDSM (sado-maso) prvky a jiné. Součástí obvykle bývá i příjemné společné sprchování s masérkou.

Nemusíte se bát ani toho, že „vyfasujete“ masérku, která se vám nelíbí. V kvalitním salonu si masérku vyberete předem podle reálných fotografií, aby později nedošlo k nepříjemné situaci. Dokonce je možné objednat dvě masérky zároveň! Pak si domluvíte masáž na určitou hodinu, vyberete si požadovaný druh a délku a je to.

Výhodou také je, že na rozdíl od životních partnerek můžete masérky bez následků střídat, jak často jen budete chtít…

Pokud chcete zažít něco nového a neobvyklého, je možné domluvit také masáž pro páry, buď se dvěma masérkami (ženami), nebo s masérkou a masérem.

Zkrátka, možnosti jsou široké, tak proč je nevyužít?

Okomentovat


Security code
Obnovit